بازی بعدی

از سری مسابقات لیگ

پرسپولیس -شاهین بوشهر -

بازی قبلی

از سری مسابقات لیگ برتر

پرسپولیس1ملوان بندر انزلی1

نظرسنجی
نتیجه پرسپولیس-شاهین بوشهر چی میشه؟
90--91جدول لیگ
ردیف تیم بازی امتیاز
1 پیکان 8 19
2 استقلال 8 18
3 ذوب آهن 8 15
4 مقاومت 8 14
5 سپاهان 8 14
6 تراکتور سازی 7 12
7 صبای قم 8 12
8 پرسپولیس 8 11
9 مس 8 11
10 استیل آذین 8 11
11 سایپا 8 11
12 ملوان 7 9
13 شاهین 8 7
14 راه آهن 8 7
15 اس.اهواز 8 6
16 پاس همدان 8 6
17 فولاد 6 4
18 ابومسلم 7 4
جدول گلزنان لیگ برتر
برنامه لیگ برتر
هفته دوم یکشنبه 16 مرداد 22:00 ملوان - راه آهن مس سرچشمه - فولاد ذوب آهن - تراکتورسازی شهرداری ت - سایپا شاهین - پرسپولیس 22:30 دوشنبه 17 مرداد 22:00 نفت آبادان - فجرسپاسی صبای قم - سپاهان نفت تهران - مس استقلال - داماش 22:30
والیپرها

در این قسمت جدیدترین والیپرها را دریافت کنید

آمار وب سایت
امروز :

بازدید های امروز :

بازدید های دیروز :

كل بازدیدها :

كل مطالب :

كل نظرات :

ایجاد صفحه : - ثانیه

بازی هفته آینده
شاهین - پرسپولیس یکشنبه 16 مرداد ساعت 22:30 ورزشگاه بهشتی بوشهر داور : سعید مظفری‌زاده
بازی هفته گذشته
پرسپولیس1---1 ملوان
دانلود گلهای پرسپولیس

»» :::: اللهم عجل لولیک الفرج.::::: ««

یکشنبه 5 مهر 1388
اگر دربی بیاید !

وبسایت رسمی جواد کاظمیان:بعد از پایان بازی با پیکان بود که انصاری‌فرد با چهره‌ای برافروخته رو‌ در‌ ر‌وی خبرنگاران یک جمله را به زبان آورد: « کرانچار برکنار است بیش از این نمی‌توانیم به او مهلت بدهیم!» مدیرعامل پرسپولیس در شرایطی این حرف را می‌زد که هیات مدیره روحش از تصمیم او خبر نداشت و در واقع تصمیمی شخصی گرفته بود.

خبر بلافاصله به گوش فرخزادی می‌رسد که همچون او در ورزشگاه حضور داشت و از شنیدن آن اظهار شگفتی کرد. ساعتی بعد گفت‌‌وگویی بین فرخزادی و انصاری‌فرد انجام شد که نفر اول به عنوان یک عضو _ در حال حاضر _ پرنفوذ هیات مدیره نفر دوم را مورد شماتت قرار داد که چرا تصمیم خودسرانه‌ای گرفته است حرف‌های او رنگ و بوی هشدار داشت. او این روزها به واسطه رفاقت با سعیدلو سمبه پر زوری دارد و انصاری‌فرد که تا دیروز او را در محاسبات باشگاه جا نمی‌داد امروز مجبور است از فرخزادی حرف شنوی داشته باشد و با تماس اخطار گونه فرخزادی می‌فهمد که نمی‌تواند همچون قبل هر کار می‌خواهد انجام بدهد! بعد از فرخزادی نوبت به آخوندی رسید تا در تماس با انصاری‌فرد از این تصمیم اظهار ناراحتی کند و بگوید:«بدون اینکه هیات مدیره در جریان باشد چرا چنین حرفی زدی؟» این فشارها با توجه به اوضاع نامساعدی که هم‌اکنون باشگاه پرسپولیس دارد او را به فکر عقب‌نشینی انداخت. به ویژه وقتی با این سوال اعضای هیات مدیره مواجه شد که:«اگر اخراجش کنی پولش را از کجا می‌آوری بدهی؟» حدود 250 میلیون تومان از طلب کرانچار باقی مانده است. این عوامل دست به دست هم داد تا به فاصله 12 ساعت بعد از اظهارنظر قبلی انصاری‌فرد تصمیم جدیدش را به اطلاع رسانه‌ها برساند:« کرانچار تا داربی ابقا شده است.»


البته برای اینکه قضیه کمی رنگ و بوی چارت باشگاه را به خود بگیرد اعلام کردند کمیته فنی باشگاه برای بررسی عملکرد کرانچار و اتخاذ تصمیم نهایی (صبح دیروز) تشکیل خواهد شد در جلسه اول اعضا به صورت نصفه و نیمه شرکت کردند و از کرانچار خبری نبود ولی در جلسه بعد از ظهر کرانچار را هم آوردند و هر چه دوست داشتند به او اخطار دادند و اتمام حجت کردند: «دیگر نشنویم که از این و آن خط می‌گیری... در ارنج هایت دقت بیشتری کن و...» و در پایان برای اینکه اظهارنظر انصاری‌فرد را جمع و جور کنند گفتند:«می‌خواستیم با آن خبر به تیم کمی شوک وارد کنیم!» و البته قرار شد برای اینکه حال و هوای تیم عوض شود سرخپوشان را دو سه روزی در یکی از مناطق خوش آب و هوا به اردو بفرستند.

اما بشنوید از سرنوشت خود انصاری‌فرد. گفته می‌شود او تا داربی باقی می‌ماند و اگر پرسپولیس در داربی خوب بازی کرد و تماشاگران هم دیگر فحش ندادند او را به عنوان مدیرعامل نگه می‌دارند البته به احتمال زیاد حبیب کاشانی به عنوان رئیس مجمع انتخاب می‌شود و شرط ماندگاری انصاری‌فرد را این طور اعلام می‌کنند که زیرنظر کاشانی کار کند!

 

نوشته شده توسط محمد مهدی زاده ساعت 01:24 ب.ظ موضوع مطلب :

ویرایش شده در - و ساعت -

لینك ثابت | نظرات ()


This Template Designed By mohammad mehdizadeh
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات